تاریخچه رازپیامک

سامانه مدیریت پیام کوتاه رازپیامک

محصول شرکت راز قانون جاذبه است. شرکت راز قانون جاذبه دارای شماره ثبت ۴۱۷۱۶۶ ، شناسه ملی ۱۰۳۲۰۶۸۸ و در زمینه طراحی و تولید سامانه های جامع آنلاین فعالیت می کند.
تیم اجرایی رازپیامک از متخصصین و فرهیختگان دانشگاهی کشور تشکیل شده که در واحدهای مختلف سازمانی انجام وظیفه می کنند. رویکرد شرکت راز قانون جاذبه جذب نخبگان دانشگاهی و ایجاد فرصت های شغلی برای ایشان است و تا کنون در این مسیر گام های موثری برداشته است تا جایی که این شرکت در جشنواره کارآفرینی سال ۱۳۹۰ دانشگاه آزاد اسلامی توانست به عنوان کارآفرین برتر برگزیده شود. شورای عالی انفورماتیک که بالاترین مرجع نرم افزاری کشور است رازپیامک را از جهت فنی بررسی کرده و ضمن تایید کیفی، گواهینامه تأییدیه فنی به شماره ۶۵۴۵۶-۲۵/۲۰ را برای این سامانه صادر کرده است. رازپیامک از جهت محتوا و مالکیت مادی و معنوی نیز در مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بررسی قرارگرفته و به ثبت رسیده است.

سامانه مدیریت و کاربری پیام کوتاه رازپیامک علاوه بر محیط کاربری کاربر پسند، ابزارهای پیشرفته و حرفه ای مدیریت پیامک را در اختیار کاربران می گذارد. در راهنمای قرار داده شده در سامانه پیام کوتاه رازپیامک ویژگی های سامانه و جزئیات سرویس های آن آمده و پس از معرفی هر سرویس ویژگی های آن با دیگر سرویس های نزدیک، از نظر امکانات، هزینه ها و … با هم مقایسه شده اند. شرکت رازپیامک با هدف ارائه خدمات کامپيوتری پردازش داده ، طراحی و توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فناوری نوین ارتباطات ديتا به کشور، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد ارتباطات و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها  ، تـأسيس گرديد.
استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم می‌داند، و همچنین خلاقيت و نوآوری را سر لوحه تلاش ها و فعاليت های خود قرار داده و معتقد است روزی خواهد رسید که برای شهروند کارآمد ، استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می يابد که توانايی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، و برآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل های عملی ، برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم و اين امر تنها با توجه، همياری، نظرات و پيشنهادات شما کاربران عزيز ميسرخواهد شد .
رازپیامک ازهرگونه هزينه زائد اجتناب می نماید ، همچنين عقيده داريم مشتری نبايد بهای ضعف های مديريتی و يا اشکالات اجرايی کار ما را بپردازد. بنابراین پيش از راه اندازی هر سرويس جديد ، به دقت آن را مورد مطالعه قرار می دهیم و قابليت اجرايی آن را بررسی می نماییم. همچنين براين عقيده هستيم که به دست آوردن سود کمتر از يک مشتری در صورتيکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضايت داشته باشد، آن مشتری را به يک قوه تبليغی خودساخته مبدل کند، و اين افزايش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. اين اصول ساده ، در عمل قابل بکارگيری هستند و پايه تمامی فعاليت های رازپیامک رایانه را تشکيل می دهند.
ما با حسن نيت کامل اصول ساده شگفت انگيز کارمان را منتشر می کنيم چون عقيده داريم که در يک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران ديگرمان وجود خواهد داشت ، و اين فضا در نهايت هم به نفع رازپیامک رایانه ،هم به نفع مردم به عنوان مشتريان آينده و همکاران خواهد بود .

چشم انداز

چشم انداز شرکت رازپیامک ، کسب جایگاه برترین برند فنآوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه خدمات جدید و خلاقانه می باشد.از این رو ،ارزش آفرینی و نوآوری در حوزه ی فنآوری اطلاعات و ارتباطات ،با نگاه به عرصه های بین المللی ،تصویر ساز آینده ی رازپیامک رایانه سورنا است. این چشم انداز درست هسته اصلی تعهد ما را در بردارد؛ تعهد به این که با حداکثر استفاده از توان داخلی و تقویت زیر ساخت های ملی ، نوآوری در فنآوری در راستای خلق دنیایی بهتر و سرشار از تجربیات غنی دیجیتال را بکار گیریم .