تلفن گویا ، فکس پیام صوتی

گروه نرم افزاری رازپیامک به غیر از امکانات و خدمات ذکر شده خدمات ویژه و کاربردی تلفن گویا ، فکس و پیامک صوتی را نیز ارائه می دهد. برای تمامی این سرویس ها پنل های اختصاصی طراحی و پیاده سازی شده است که در زیر بعضی از امکانات این پنل ها را می توانید مشاهده کنید:

list

تعرفه ها
هزینه هر پیامک فارسی ۱۲۵ ریال است .

به هر یک از کاربران یک خط عمومی رند ۱۰۰۰ ، یک خط عمومی رند ۲۰۰۰ ، یک خط عمومی رند ۳۰۰۰ ، یک خط عمومی رند ۵۰۰۰ ، یک خط عمومی ثابت (پیش شماره ۰۲۱) و خط ۲۰۰۰۴۰۰ به صورت امانی ارائه خواهد شد .
(خطوط عمومی خطوطی هستند که فقط جهت ارسال استفاده شده و به صورت اشتراکی در اختیار کلیه کاربران قرار میگرد ، تمامی ارسال ها از این خطوط پس از تایید توسط شرکت انجام میشود )
–    برای هر یک از کاربران یک شماره اختصاصی رایگان جهت ارسال و دریافت به نام خودشان خریداری خواهد شد بنابراین پس از فعالسازی حساب ارسال کپی کارت ملی و قبض یا سند موبایل یا تلفن ثابت الزامی است
–    تعرفه پنل ها به صورت ثابت بوده و با شارژ تعرفه تغییر نخواهد کرد
–    هیچ محدودیتی از نظر تعداد ارسال پیامک در سامانه وجود ندارد
–    قابلیت ارائه Delivery دقیق در سامانه وجود دارد .
–    هزینه پیامک های ارسال نشده به حساب کاربری بازگردانده خواهد شد .
–    سرعت ارسال پیامک از تمامی خطوط بیش از ۵۰ پیامک در ثانیه می باشد ( ۳۰۰۰ پیامک در دقیقه )
–    برای دریافت پیامک هیچ هزینه ای اخذ نخواهد شد
–    تعرفه های ذکر شده مربوط به پیامک فارسی می باشد ، تعرفه پیامک لاتین متفاوت بوده که میتوانید پس از ثبت نام در بخش تعرفه ملاحظه فرمایید.

–   پنل مادام العمر بوده و هیچ هزینه ای بابت به روز رسانی و یا تمدید قرارداد از کاربر اخذ نخواهد شد.

تخفیفات عمومی  :
در صورتی که کاربران محترم بتوانند میزان ارسال های خود را به صورت روازنه به  تعداد ۵۰ هزار پیامک (۱ میلیون و ۵۰۰ هزار پیامک در ماه) برسانند  قیمت هر پیامک برای آنها به صورت ثابت ۹۵ ریال و در صورت ارسال روزانه بیش از ۱۰۰ هزار پیامک (۳ میلیون پیامک در ماه )  قیمت هر پیامک ۹۰ ریال محاسبه می گردد .

برای مشاهده دموی نرم افزار میتوانید با نام کاربری demo4 و رمز demo4   وارد شوید ، همچنین میتوانید ثبت نام کرده و قبل از پرداخت کل سامانه را بررسی نمایید