زمینه های فعالیت رازپیامک

سامانه همراه
سامانه ویژه گوشی های تلفن همراه که می توانید در پنل خود آن را از طریق لینک موجود دانلود و بر روی گوشی های تلفن همراه خود بارگزاری نمایید. در دو نسخه ی جاوا و اندروید قابل بارگذاری می باشد .

سامانه پیام کوتاه
با راه اندازی سامانه پیام کوتاه فراپیامک می توانید به صورت تکی و گروهی پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال و دریافت نمایید و از متنوع ترین امکانات پیامکی بهره مند شوید .

سامانه پیامک صوتی
شما می توانید پیامک های صوتی خود را از طریق سامانه پیامک صوتی و یا خط تلفن ارسال نمایید،و پس از ارسال برای مخاطبین شما یک پیامک ارسال شده که یک پیامک صوتی جدید دارند و می توانند با شماره مجازی شما تماس بگیرند تا پیغام صوتی خود را بشنوید .

سامانه تلفن گویا

در سامانه تلفن گویا می توانید با تهیه یک خط مجازی، منوی صوتی بسازید و با فشردن کلیدهای مختلف عملیات متنوع انجام شد .

سامانه فکس
از طریق سامانه فکس می توانید فکس های خود را ارسال و دریافت نمایید، همچنین می توانید به شاخه های موجود، فکس هدفمند ارسال نمایید .

سورس تلفن گویا(Voip)
فناوری Contact Center یک مرکز تماس چند رسانه ای برای پشتیبانی سازمان ها و شرکت ها از مشترکین و تماس گیرنده ها می باشد که بر روی بستر آی پی قرار دارد.در این روش یک نسخه از سامانه بر روی یک سرور اختصاصی نصب شده و در محل خریدار قرار می گیرد که امکان مسیریابی هوشمند کلیه تماس ها ، یکپارچگی با شبکه و ایستگاه های کاری و مدیریت کاربران را فراهم می سازد .

طراحی وب سایت
از دیگر امکانات ارائه شده مجموعه  رازپیامک می توان به سایت ساز اشاره نمود . رفته رفته با افزایش ضریب نفوذ اینترنت در کشور داشتن یک وب سایت برای هر شخص،سازمان و یا کسب و کاری واجب وضروری بنظر می رسد و سایت ساز  رازپیامک به اشخاص این امکان را می دهد تا بتوانند به سادگی و تنهابا اعمال برخی تغییرات دلخواه داخل نرم افزار وب سایت مورد نظرشان را طراحی نمایند و وارد دنیای جدیدی از خدمات شوند .

خدمات ارزش افزوده (Vas)
طبق تعاریف ارائه شده  در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، به جز مکالمه صوتی ،تمام خدمات قابل ارائه در بستر تلفن همراه ، خدمات ارزش افزوده (Value Added Services ) یا به اختصار VAS نامیده می شوند .
در حقیقت هر نوع خدمت جذاب یا ویژه ای که مشترکین تلفن همراه به خاطر آن هزینه پرداخت کنند ، جزئی از خدمات ارزش افزوده تلفن همراه به شماره می آیند.
رازپیامک با تکیه بر توانمندی های فنی و اجرایی خود، قادر به ارائه خدمات در دو بخش خدمات ارزش افزوده عمومی و سازمانی می باشد .

راهکارهای سازمانی

امروزه ، لزوم به کارگیری زیر ساخت های نوین ارتباطی در تسهیل ارتباطات موثر، ایمن، کارا و هدفمند،برکسی پوشیده نیست. شرکت  رازپیامک با پیشینه درخشان در ارائه محصولات و خدمات راهبردی فنآوری اطلاعات به سازمان ها، به تدوین راهکارهای جامع نوین و منحصر به فرد در راستای افزایش بهره وری سازمان ها و صنایع گوناگون پرداخته است .

مزایای بهره مندی راهکارهای سازمانی
• سهولت در ارتباطات و افزایش کارایی سیستم
• مدیریت از راه دور
• کاهش زمان دسترسی به اطلاعات و تصمیم گیری
• بهبود روند مالی سازمان و کسب درآمد از این طریق
• ارتقای دسترسی و بهبود سبک زندگی
• تقویت نام تجاری و افزایش بهره وری در اقدامات تبلیغاتی